11.4.2018

U11 se společně s Tigers chystají na Národní Finále do Mostu!

Novinky, U11 - 2016/17

Jedeme na Národní Finále kategorie U11 mix v Mostě, které se koná 20.-22.4.2018! Tým Tigers Č. Budějovice a společně s ním 6 našich hráčů (Kája Mužíková, Zuzka Kaňková, Nikča Pourová, Honzík Trinkl, Tom Otava a Fíla Vagai), se tak zúčastní turnaje 12 nejlepších družstev v republice!

Na Národním Finále v Mostě mezi sebou změří své síly tyto týmy: Jiskra Kyjov, BA Sparta Praha, BK Sojky Pelhřimov, ADFORS basket Litomyšl, TBS basket Přerov, BC Vysočina, SŠB Pardubice, BŠ Tygři Praha, Tigers Č. Budějovice, BA Roudnice nad Labem, Levharti Chomutov a domácí tým BK Baník Most.

Turnaj je rozdělen do 4 skupin po 3 týmech. V naší skupině jsme společně s BŠ Tygři Praha a SŠB Pardubice. První dva zápasy ve skupině nás čekají hned v pátek – v 11:50 se v prvním zápase utkáme s BŠ Tygři Praha, ve druhém, který začíná v 15:30 pak se SŠB Pardubice.

Kromě zápasů, které nás čekají v základní skupině a následně pak v playoff, je připraven doprovodný program – Aquadrom (největší mostecké koupaliště), Hipodrom (dostihové závodiště, parkur, in-line dráha, fotbalgolf, …), případně hrad Hněvín a Děkanský kostel.

Na Národní Finále se moc těšíme, držte nám palce – o výsledcích budeme průběžně informovat na našem facebooku 🙂