30.5.2018

Kaplické benjamínky čeká v Jr.NBA krajské finále!

Novinky, U11 - 2016/17

V pátek, 4.5.2018, se uskutečnil ve sportovní hale ZŠ Školní kvalifikační turnaj Jr.NBA Divize C, základní skupiny C1. Turnaj byl pro obě kaplické školy více než úspěšný!!! Na domácí palubovce jsme odehráli zápasy se ZŠ Kubatova Č. Budějovice, ZŠ J. Hradec a zároveň vzájemné utkání ZŠ Fantova vs. ZŠ Školní – obě naše kaplické školy postoupily do krajského finále, odkud je to k hlavní části Jr.NBA jen krůček

Zápas o první místo byl velmi napínavý – ZŠ Školní po velkém boji nakonec porazila ZŠ Fantovu o jediný koš. Veliká gratulace oběma školám a hlavně všem hráčům! Pokračování tedy na krajském finále, na které se už teď moc těšíme

Na krajské finále, které se koná v Klatovech příští úterý, 5.6.2018, vyrážíme v brzkých ranních hodinách společně autobusem.

Do finále postoupilo 6 dalších základních škol z Divize C, které byly rozděleny do dvou základních skupin po 4. V základních skupinách se hrají opět zápasy každý s každým. První dva týmy mají zajištěn postup do hlavní části Jr. NBA, týmy na třetích místech odehrají vzájemný zápas o poslední 5. postupové místo.

Skupina A: ZŠ J. K. Tyla Písek, ZŠ Školní Kaplice, ZŠ Komenského Domažlice, ZŠ Plánická Klatovy (hraje se v hale Vodojem, ul. Studentská 624)

Skupina B: ZŠ Plzeň, ZŠ Fantova Kaplice, ZŠ Mrákov, ZŠ a MŠ Švihov (hraje se v hale BK, Voříškova 715)

Harmonogram zápasů:

  • 8:40 ZŠ J. K. Tyla – ZŠ Školní Kaplice, ZŠ a MŠ Švihov – ZŠ Fantova Kaplice
  • 9:20 ZŠ Komenského Domažice – ZŠ Plánická Klatovy, ZŠ Mrákov – ZŠ Plzeň
  • 10:00 ZŠ J. K. Tyla – ZŠ Komenského Domažlice, ZŠ a MŠ Švihov – ZŠ Mrákov
  • 10:40 ZŠ Plánická Klatovy – ZŠ Školní Kaplice, ZŠ Plzeň – ZŠ Fantova Kaplice
  • 11:20 ZŠ Komenského Domažlice – ZŠ Školní Kaplice, ZŠ Mrákov – ZŠ Fantova Kaplice
  • 12:00 ZŠ Plánická Klatovy – ZŠ J. K. Tyla Písek, ZŠ Plzeň – ZŠ a MŠ Švihov
  • 14:00 třetí tým sk. A – třetí tým sk. B

Držte nám palce – souboj o postup do hlavní části Jr. NBA nebude jednoduchý!

Foto: V kvalifikačním turnaji na domácí palubovce skončily kaplické základní školy na 1. a 2. místě a zajistily si tak postup do krajského finále, které se bude hrát 5.6.2018 v Klatovech.